Search

Kādas likmes ir pieejamas totalizatorā?

Azartspēles ir viens no senākajiem cilvēces izklaides veidiem un nebūt nav divdesmitā gadsimta izgudrojums. Azartspēles iedalās dažādos veidos un viens no šiem veidiem ir arī totalizatori. Totalizatori un dažādu likmju likšana un derību slēgšana ir ārkārtīgi populāra ne tikai sporta pasaulē, bet kļūst aktuāla arī tajās reizēs, kad norisinās vairāk vai mazāk svarīgi dažāda tipa kultūras un arī politikas notikumi. Oktobrī Latvijā norisināsies Saeimas vēlēšanas, kas nozīmē to, ka bukmeikeri pavisam noteikti izteiks savu redzējumu par rezultātiem un, kas zina, varbūt tiešām būs oficiāla iespēja likt likmes uz savu favorītpartiju.

Labi, mazliet novirzījāmies no tēmas, bet doma apmēram varētu būt skaidra – derības tiek slēgtas uz notikuma rezultātu, likme tiek reizināta ar bukmeikera noteikto koeficientu un uzvaras gadījumā tā tiek izmaksāta likmes licējam. Elementāri!

 

Kas var slēgt derības?

Kā jau visās pasaules valstīs, arī pie mums Latvijā derību slēgšana ir legāla no 18 gadu vecuma. Amerikā ir daži štati, kas ļauj atsevišķa veida azartspēļu spēlēšanu arī no 16 gadiem, taču to skaits noteikti ir saskaitāms uz vienas rokas pirkstiem un tie ir lokālie štata likumi. Totalizatoros piedalīties vajadzētu tikai tiem cilvēkiem, kuru ienākumi ir regulāri, lai neveiksmes reizēs nebūtu jālauza galva par to, kur ņemt līdzekļus citu tēriņu segšanai.

Vairāk lasiet- https://www.optibet.lv/lv/totalizators/

Cik daudz likt uz likmes?

Uz šo jautājumu noteikti dzirdēsiet daudz un dažādas atbildes. Kāds uzskatīs, ka nav vērts slēgt derības un likt likmes jebkādā no azartspēļu veidiem, ja tas nerada adrenalīna pieaugumu asinīs, bet citi apgalvos, ka uz spēles vajag likt tik daudz, cik atļauj budžets un netiek izlietota nauda, kas domāta ēdiena pirkšanai vai rēķinu nomaksai.

Visideālākajā variantā der izveidot atsevišķu spēļu budžetu vai pat bankas kontu, kurā turēt finanses šādiem mērķiem. Vislabāk, ja no katra laimesta daļu summas novirzat nākošā mēneša spēlēšanas budžetam. Azartspēles ir tāds pats hobijs kā kolekcionēšana vai jebkāda cita veida brīvā laika pavadīšana, kas prasa izdevumus. Mēs taču zinām, ka ejot uz koncertu vai teātri iztērēsim konkrētu naudas summu X eiro apmērā. Tieši pēc šāda pat principa šī X summa ir nosakāma arī azartspēlēm.

 

Cerams, ka kāds no šiem ieteikumiem šķitīs noderīgs un palīdzēs kādam tikt pie lielā laimesta!