Search

Kas jāzina par sportu, piedaloties totalizatorā?

Maldīgs ir uzskats, ka totalizatoru rezultāti balstās tikai uz veiksmi, jo sporta spēļu rezultātus taču nav iespējams paredzēt. Jā, tos tiešām nav iespējams paredzēt, jo rezultātu ietekmē pārāk daudzi faktori, kas var pat nebūt saistīti ar sportu, taču, ir šāda tāda informācija, kas var palīdzēt tos paredzēt pēc iespējas tuvāk vēlamajam, vai pat precīzi ļaut uzminēt. Ar informāciju mūsdienās ir ļoti viegli iepazīties internetā – dažādos forumos, fanu pulcēšanās vietās, arī sporta bāros noteikti atradīsiet zinošu publiku, kas labprāt padalīsies ar sev zināmo informāciju.

 

Kam tad īsti jāpievērš uzmanība?

Ievācot ziņas par komandu vai sportistu, noteikti viens no svarīgākajiem rādītājiem ir tas, cik spēles vispār ir aizvadītas, respektīvi, spēļu kopējā bilance. Arī informācija par komandas spēlētāju vai individuālā sportista savainojumiem un veselības stāvokli var spēlēt lielu lomu rezultāta noteikšanā. Kur notiek spēle – telpās vai ārpus tām. Laikapstākļiem, gadījumos, kad spēle notiek zem klajas debess, ir ļoti liela loma, jo laiks nevar būt nedz par karstu, nedz, aukstu, ne sausu, ne slapju. Tam ir jābūt patīkamam, tādēļ laika prognozes arī ir viens no aspektiem, kuriem jāpievērš uzmanība, lemjot par to, ar kādu likmi slēgt derības un vai vispār ir vērts tajās piedalīties. Protams, visus šos minētos un vēl daudz citus faktorus, kas jums pašam, derību slēdzējam, šķiet ietekmē spēles rezultātu, ir nepieciešams pētīt gan ilgtermiņā, gan īstermiņā, taču, visoptimālākie rādījumi būs par pēdējām piecām aizvadītajām spēlēm.

 

Sporta veida pārzināšana.

Viens no sporta derību un totalizatoru galvenajiem nosacījumiem veiksmīgai, nevis bezjēdzīgai derību slēgšanai, ir likmju likšana tikai uz tiem sporta veidiem, par kuriem ko zināt un ir pieejama informācija. Ja liksiet sporta likmes joka pēc uz sporta notikumiem, par kuriem nav nekāda veida zināšanu vai informācijas, var uzskatīt, ka nauda ir iztērēta vieglprātīgi un bezjēdzīgi, pat tad, ja tas ir bijis izklaidēm noteiktā budžeta ietvaros. Ar to arī atšķiras profesionāli un pieredzējuši derību slēdzēji no amatieriem un jauniņajiem – likmes tiek izdalītas loģiskas un argumentētas, nevis sasteigtas un uz labu laimi, jo no tādām nav nekādas jēgas un labuma.

 

Varbūt šie ieteikumi palīdzēs uzsākt un noslēgt veiksmīgas derības, un palīdzēs spert pirmos soļus totalizatoru pasaulē.